Forum FORUM -  ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO
ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, PRAWO PRZYCIĄGANIA, WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tantra Spirit - trening tantryczny dla singli i par

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna -> RÓŻNE, CAŁA POLSKA - TERMINY WARSZTATÓW, SPOTKAŃ, SZKOLEŃ ROZWOJU DUCHOWEGO, OSOBISTEGO
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tuiteraz
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 399
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 11:00, 07 Kwi 2016    Temat postu: Tantra Spirit - trening tantryczny dla singli i par

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE [link widoczny dla zalogowanych]
zaprasza 30 sierpnia -4 września 2016 na trening
TANTRA SPIRIT - TRENING TANTRYCZNY
DLA SINGLI I PAR CZ.III
“PRAWDZIWA INTYMNOŚĆ”
PROWADZĄ: SANTOSHI I BRUNO MUSHOTOKU


Zapraszamy na trzeci kurs treningu “Tantra Spirit - Tantryczna Duchowość”. Trening składa się z 4 kursów, które pozwolą nam podążyć poprzez mapę czakr od seksualności do duchowości. Można dołączyć do dowolnej części kursu. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie.
Warsztaty prowadzi wspaniała nauczycielka tantry - Santoshi, cudownie ekspresyjna kobieta, świadoma siebie i swojej kobiecości, mądra, uważna i pełna radości Życia. Towarzyszy jej Bruno Mushotoku– wrażliwy, empatyczny mężczyzna, tantryk, nauczyciel medytacji i rozwoju osobistego.
Santoshi prowadzi zajęcia w Polsce już od kilku lat i zawsze cieszą się olbrzymią popularnością. Santoshi praktykuje tantrę i medytację od 1995 roku. Przez 16 lat żyła w międzynarodowej wspólnocie Osho w Punie w Indiach ucząc się, poznając techniki medytacyjne i tantryczne, w końcu samemu nauczając. Kształciła się w Osho Multiversity w terapiach medytacyjnych, nauczaniu Zen Counseling, pracy z energią, tantrze, masażu shiatsu, Creative Dance oraz brała udział w terapeutycznej praktyce Osho. Tantry uczyła się także u największej mistrzyni światowej sławy – Sarity.

Bruno praktykuje tantrę i medytację, odd 18 lat prowadzi kursy medytacji i rozwoju osobistego w wielu krajach Azji i Europy. Praktykował Vipassanę i uczył tej medytacji w Międzynarodowym Centrum Medytacyjnym Wat Ram Poeng w Tajlandii. Ponad 7 lat spędził w międzynarodowym Ośrodku medytacyjnym Osho w Punie w Indiach. Także w Punie 17 lat temu spotkał Santoshi. Jako młodzi poszukiwacze złączyli się z związku pełnym miłości i pasji, który zakończyli po 3 latach.
Ich ścieżki rozeszły się; Santoshi zgłębiała Tantrę, zaś Bruno kroczył ścieżką Przebudzenia i odkrywania samego siebie, wspierając uczestników z całego świata w odkrywaniu swej prawdziwej natury.
Dziś Santoshi i Bruno spotykają się ponownie, by zaoferować zarówno parom, jak i singlom, wyjątkowe połączenie: Tantrę jako ścieżkę do Przebudzenia. Razem trzymają bezpieczną i pełną miłości przestrzeń, by uczestnicy mogli w pełni zagłębić się w tajemnicę przeciwieństw: ciemności i światła, męskości i kobiecości, seksu i duchowości. Ich intencją jest przekazać Ci esencję Tantry, czyli Miłość i Obecność.

Poszczególne kursy cyklu tantrycznego dla singli i par Tantra Spirit:

I. 24-29.XI.2015 Eros: Seksualne i Zmysłowe Przebudzenie
Praca z pierwszą i drugą czakrą. Seksualność i zmysłowość.
II. 8-13.III.2016 Męska / Kobieca Polaryzacja. Wewnętrzny Mężczyzna – Wewnętrzna Kobieta
Praca z trzecią i czwartą czakrą. Splot słoneczny (siła) i serce (miłość)
III. 30.VIII-4.IX.2016 Prawdziwa Intymność.
Praca z piątą i szóstą czakrą. Gardło (twórczość i urzeczywistnianie) i Trzecie oko (intuicja)
IV. 22-27.XI.2016 Święte Zjednoczenie”
Spotkanie Seksu, Serca i Duchowości… - by wziąć udział w tym kursie, musisz wcześniej być uczestnikiem przynajmniej jednego z wcześniejszych z tej serii!
Cz. II PRAWDZIWA INTYMNOŚĆ
Można dołączyć do dowolnej części kursu Tantra Spirit!!!

Ten kurs jest zaproszeniem, by spocząć w sercu, by przełamać leki i niepewności, które Cię izolują, by odsłonić swą delikatną stronę… Nazywamy to Autentycznością i Nabraniem Mocy.

Tęsknimy za intymnością, tęsknimy za tym, by kochać i być kochanym, lecz jeśli nie jesteśmy gotowi stanąć w swej nagości i pokazać swą wrażliwość, cud Miłości nie jest możliwy.

Zwykle nasze relacje są tylko na poziomie ciała; chodzi tylko o seks. Używamy nawzajem swoich ciał by doznać przyjemności, ale to może dać tylko płytką satysfakcję… Innym razem spotykamy się w miłości, lecz odcinamy połączenie z naszymi ciałami, sferami intymnymi. Wtedy miłość pozbawiona jest korzeni.
Preview
Gdy spotyka się Seks z Miłością – wydarza się Intymność, wydarza się Prawdziwe Spotkanie, jest tam także Oddanie. Wtedy nasze życie wypełnia radość, rozluźnienie i głębokie poczucie zadowolenia.
Wniesiemy uważność do „ślepych” aspektów, które powstrzymują Cię od życia pełnią radości, w akceptacji i zadowoleniu z siebie, z innych, z życia.
Korzyści:
Narzędzia przydatne do zakończenia konfliktów w związkach płcią przeciwną.
Znajdziesz sposoby, by porzucić opór i otworzyć się na wrażliwość.
Poznasz różnice między odczuciami a emocjami.
Rozluźnisz spięcia w ciele, by poruszyć w górę energię seksualną.
Poznasz Sztukę Leczącego, Kochającego Dotyku.
Nauczysz się krążyć własną energią od centrum Seksu do Serca – samemu oraz z partnerem.
Doznasz Odprężenia i Radości podczas spoczywania w przestrzeni Serca
Praktyki:
Medytacje i Rytuały Tantryczne
Masaż
Praca z Oddechem i Energią
Ustawienia Rodzinne i Gestaltowskie
Dzielenie się w Uświęconym Kręgu
Taniec i Radosna Interakcja
Uważność i cisza
Niezależnie od tego, czy trafisz tu samemu czy z partnerem, ten kurs oferuje Ci bardzo wartościowe narzędzia na resztę twojego życia. Stworzymy wspierającą, bezpieczną i Świętą przestrzeń dla Twoich doświadczeń. Damy ci możliwość zagłębienia się w siebie i odkrywania różnych sposobów odnoszenia się do samego siebie, do innych i do samego życia.

Możesz przyjechać sam/sama, bądź z partnerem. Zabierz ze sobą entuzjazm, by odkrywać siebie sposobami, o których nawet nie marzyłeś! Jeśli przyjedziesz w parze, dostaniecie specjalną „pracę domową” do praktykowania w intymności sypialni.
Trening przeznaczony jest i dla początkujących, i dla zaawansowanych. Nagość może być częścią struktury tego kursu, ale podczas zajęć nie będzie dochodziło do intymnego kontaktu.
TANTRA W OŚRODKU „TU I TERAZ”
Tantra, którą proponujemy w naszym ośrodku Tu i Teraz – to współczesna, nowoczesna tantra. To – w oparciu o stare metody i tradycje – aktualne techniki i systemy filozoficzne do wykorzystania w naszym życiu. Bez religijnej struktury, obrzędów i posążków. Nie hinduzim, nie buddyzm, nie taoizm, tylko bycie Tu i Teraz.
Tantra, którą oferujemy może być czymś co jednorazowo wzbogaci Twoje życie seksualne albo stanie się długofalową Drogą Rozwoju. To kolejne etapy, które możesz świadomie poznawać i przekraczać: od bogatszego życia seksualnego, przez pełniejsze, bardziej świadome związki, przemianę pozostałych dziedzin życia, aż po rozwój duchowy i samourzeczywistnienie/oświecenie.
Każdy z tych etapow jest tak samo ważny, każdy wynika z następnego. Możesz zacząć praktykować tantrę w każdym momencie życia i rozwoju. Sam lub z partnerem.
Do prowadzenia warsztatów tantry zapraszamy różnych nauczycieli z całego świata, ale bardzo ważne dla nas jest aby swoimi metodami potrafili integrować wszystkie poziomy istnienia - ciało, duszę i umysł, a nie nauczali tylko samych technik seksualnych. Dlatego też współpracujemy tylko z doświadczonymi i sprawdzonymi nauczycielami.
Tantra to jedna z nielicznych dróg rozwoju i poszukiwań duchowych, która nie tylko zawiera seksualność, ale uznaje seks za niezbędny, aby wznieśc się do Boga. To system filozoficzny o tradycji trwającej kilka tysięcy lat, zwany też „jogą miłości”.
Tantra to spotkanie ciał, serc i dusz. Nazywana jest „świętą komunią ciał” i nie ma w tym nic przesadnego. Gdy płynie czysta miłość, przepływa ona przez całe nasze ciało. Każdy zakamarek ciała jest Świety i promienieje Miłością.
Tantra to Droga Rozwoju i Przemiany, przeżywania głębokiej miłości i seksualności, tworzenia bliskich związków, jednoczenia ciał i dusz. To nie same techniki i porady seksualne - jak powszechnie się uważa, lecz coć o wiele głębszego. To proces, który odbywa się na wszystkich poziomach – ciała, umysłu i duszy. I który jednoczy wszystkie te poziomy. To Droga do głębokiej, mistycznej duchowości, poznania Boga/Bogini w Tobie i poza Tobą.
W swojej najgłębszej istocie tantra to spotkanie dwóch energii – męskiej i żeńskiej, całkowicie różnych, ale niezbędnych, aby z tej odmienności powstało coś nowego i pięknego.
Praktykowanie tantry przemienia wszystkie sfery naszego zycia – związki, seks, ale także, pracę, przyjaźnie, rodzicielstwo. Jeśli pogłębisz uważność, obecność i oddech, to wpłynie to na całe Twoje życie, a nie tylko poprawi jakość życia seksualnego.
Co daje nam tantra?
Wzbogaca nasze życie seksualne, czyni je piękniejszym i pełniejszym.
Pozwala odkryć nam prawdziwą bliskość – z samym sobą, z partnerem, z rodziną.
Umożliwia głęboki przepływ miłości.
Pozwala odkryć nam kim naprawdę jesteśmy.
Poprzez najpiękniejszy i najbardziej intymny akt seksualny może prowadzić nas do Boga (jakkolwiek by Go nie nazywać) i głębokiej duchowości.
Uczy, jak rozwijać duchowość poprzez bliskość z drugą osobą.
Niczego nie wyklucza, nie ocenia, zakłada, że doskonali jesteśmy tacy jacy właśnie jesteśmy i wszystko w nas jest dobre.
Może pomóc uzdrowić nasze zranione aspekty.
Wpływa pozytywnie na wszystkie dziedziny naszego życia.
SANTOSHI:
Santoshi praktykuje tantrę i medytację od 1995 roku. Przez 16 lat żyła w międzynarodowej wspólnocie Osho w Punie w Indiach ucząc się, poznając techniki medytacyjne i tantryczne, w końcu samemu nauczając. Kształciła się w Osho Multiversity w terapiach medytacyjnych, nauczaniu Zen Counseling, pracy z energią, tantrze, masażu shiatsu, Creative Dance, oraz brała udział w terapeutycznej praktyce Osho. Tantry uczyła się także u największej mistrzyni światowej sławy - Sarity, dołączyła też do jej zespołu nauczycieli i prowadziła zajęcia w jej Tantrycznej Szkole Przebudzenia Tantra – Essence. Z wykształcenia jest architektem, ale porzuciła swój zawód i życie na Zachodzie dla pasji odkrywania samej siebie. Przez 10 lat przybliżała tantrę dla singli i kobiet, jak również terapie medytacyjne Osho (Medytacja Mistycznej Róży, Powtórne Narodziny, Równowaga ciała i umysłu) w Osho Multiversity w Indiach i innych duchowych centrach na całym świecie. W 2009 roku spędziła rok na medytacyjnym odosobnieniu w tybetańskich klasztorach w Himalajach i w Bodhgaya w Indiach. Strona Santoshi [link widoczny dla zalogowanych]
BRUNO MUSHOTOKU
Bruno praktykuje tantrę i medytację. Od 18 lat prowadzi kursy medytacji i rozwoju osobistego w wielu krajach Azji i Europy. Praktykował Vipassanę i uczył tej medytacji w Międzynarodowym Centrum Medytacyjnym Wat Ram Poeng w Tajlandii. Ponad 7 lat spędził w międzynarodowym Ośrodku medytacyjnym Osho w Punie w Indiach. Kroczy ścieżką Przebudzenia i odkrywania samego siebie, wspierając uczestników z całego świata w odkrywaniu swej prawdziwej natury. Obecnie prowadzi spotkania, intensywne kursy, retreaty medytacji i rozwoju osobistego oraz Satsangi głównie w Hiszpanii i Indiach.
WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!
DATA: 30.VIII -4.IX. 2016
POCZĄTEK: 30.VIII wtorek godz. 18 (rozpoczynamy kolacją),
KONIEC: 4.IX niedziela, godz. 14 (kończymy obiadem)
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe
Kawkowo k. Olsztyna [link widoczny dla zalogowanych]
CENA: 1500 zł + koszty pobytu i wyżywienia w ośrodku
PROMOCJA: cena za warsztat wynosi 1350 zł przy płatności zaliczki do 15 lipca (+ koszty pobytu i wyżywienia w Ośrodku)
RABAT: 100 zł zniżki za przyprowadzenie osoby, która nie uczestniczyła wcześniej w warsztacie Santoshi
KONTAKT: [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych],
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366
Jacek Towalski 0602219382, biuro: 0662759576
UWAGA: ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje
kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek!
Konieczna mailowe zgłoszenie rezerwacji oraz szybka wpłata zaliczki 500 zł w ciągu tygodnia od zgłoszenia, na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z opisem „zaliczka za pobyt 30.VIII -4.IX.2016”: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
Rezerwacja miejsca na warsztacie i w ośrodku jest aktywna dopiero po potwierdzeniu wpłaty zaliczki!
Zwrot zaliczek: 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu zaliczki nie są zwracane!!
PROGRAM WARSZTATÓW SANTOSHI W POLSCE W 2016:

8-13.III.2016 Tantra Spirit: Męska / Kobieca Polaryzacja. Wewnętrzny Mężczyzna – Wewnętrzna Kobieta (Nowe Kawkowo)
19-24.IV Tantra dla kobiet: Przebudzenie kobiecości – Czerwona Tara. Moc seksualności, prowadzi Santoshi (Nowe Kawkowo)
1- 9. VII IV Festiwal Tantry w Polsce dla singli i par (Nowe Kawkowo)
10- 15.VII Masaż tantryczny dla singli i par, prowadzą Santoshi i Math Schwenteck (Nowe Kawkowo)
23-28 .VIII Tantra dla kobiet: Przebudzenie kobiecości – Biała Tara. Potęga Miłości, prowadzi Santoshi (Nowe Kawkowo)
30.VIII-4.IX.2016 Tantra Spirit: Prawdziwa Intymność (Nowe Kawkowo)
15-20.XI Tantra dla kobiet: Przebudzenie kobiecości – Zielona Tara. Kreatywność Ekspresja i Moc uzdrawiania, prowadzi Santoshi (Nowe Kawkowo)
22-27.XI.2016 Tantra Spirit: Święte Zjednoczenie” Spotkanie Seksu, Serca i Duchowości… - by wziąć udział w tym kursie, musisz wcześniej być uczestnikiem przynajmniej jednego z wcześniejszych z tej serii! (Nowe Kawkowo)

Santoshi

Santoshi praktykuje tantrę i medytację od 1995 roku. Przez 16 lat żyła w międzynarodowej wspólnocie Osho w Punie w Indiach ucząc się, poznając techniki medytacyjne i tantryczne, w końcu samemu nauczając. Kształciła się w Osho Multiversity w terapiach medytacyjnych, nauczaniu Zen Counseling, pracy z energią, tantrze, masażu shiatsu, Creative Dance, oraz brała udział w terapeutycznej praktyce Osho. Tantry uczyła się także u największej mistrzyni światowej sławy - Sarity, dołączyła też do jej zespołu nauczycieli i prowadziła zajęcia w jej Tantrycznej Szkole Przebudzenia Tantra – Essence. Z wykształcenia jest architektem, ale porzuciła swój zawód i życie na Zachodzie dla pasji odkrywania samej siebie. Przez 10 lat przybliżała tantrę dla singli i kobiet, jak również terapie medytacyjne Osho (Medytacja Mistycznej Róży, Powtórne Narodziny, Równowaga ciała i umysłu) w Osho Multiversity w Indiach i innych duchowych centrach na całym świecie. W 2009 roku spędziła rok na medytacyjnym odosobnieniu w tybetańskich klasztorach w Himalajach i w Bodhgaya w Indiach. Strona Santoshi [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez tuiteraz dnia Czw 11:02, 07 Kwi 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna -> RÓŻNE, CAŁA POLSKA - TERMINY WARSZTATÓW, SPOTKAŃ, SZKOLEŃ ROZWOJU DUCHOWEGO, OSOBISTEGO Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin