Forum FORUM -  ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO
ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, PRAWO PRZYCIĄGANIA, WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Miłość- warsztat ustawień systemowych ( Warszawa)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna -> RÓŻNE, CAŁA POLSKA - TERMINY WARSZTATÓW, SPOTKAŃ, SZKOLEŃ ROZWOJU DUCHOWEGO, OSOBISTEGO
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tuiteraz
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 399
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 10:59, 07 Kwi 2016    Temat postu: Miłość- warsztat ustawień systemowych ( Warszawa)

STOWARZYSZENIE „U ŹRÓDŁA” oraz
OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
[link widoczny dla zalogowanych] , [link widoczny dla zalogowanych]
zapraszają 26-28 sierpnia 2016 w Warszawie na
WARSZTAT USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH
“MIŁOŚĆ”
PROWADZI: EWA CYZMAN BANY


Warsztat poświęcony Miłości, jej uwarunkowaniom i przepływom.
Spotkanie z Miłością, bez unikania nawet jej
najtrudniejszych aspektów, porządkowanie w rodzinie i polu
mentalnym tego, co Kobiece i Męskie, powrót do własnej siły, spotkania z tym, co w nas twórcze.
Ustawienia Systemowe Berta Hellingera to stworzona przez Berta Hellingera metoda pracy nad relacjami z innymi ludźmi (a zwłaszcza Rodziną), własnym rozwojem, związkami, motywacjami i konfliktami wewnętrznymi - pozwalająca szybko dotrzeć do przyczyn uwikłań.
Wiele pytań typu: "dlaczego zawsze tak mi się przydarza?" znajduje w Ustawieniach Rodzinnych swoją odpowiedź. Przejęte poczucia winy, uczucia i losy ("przez całe życie towarzyszy mi smutek", "pieniądze mnie parzą", "kobiety w mojej Rodzinie chorują na raka") są związane z naszą głęboką, choć najczęściej - nieuświadomioną miłością do naszej Rodziny. Ustawienia pokazują te energetyczne, podświadome powiązania dając możliwość załatwienia wielu spraw, które do tej pory uważaliśmy za stracone. Bert Hellinger po kilkudziesięciu latach doświadczeń stworzył metodę psychoterapii, zwaną Konstelacjami lub Ustawieniami Rodzinnymi, zdobywającą teraz Europę i świat, której istotą jest terapeutyczny wpływ Prawdy na człowieka. Dotarcie do tej Prawdy umożliwia Klientowi tzw. "wiedzące pole" - fenomen, którego Hellinger nawet nie stara się tłumaczyć. W "wiedzącym polu" ujawniają swoje oblicze relacje Klienta z ważnymi dla niego osobami, siły i sprawy niezałatwione, których stał się "zakładnikiem".
Co istotne - Hellinger udowadnia, że nasze losy kształtują wydarzenia, które miały miejsce w przeszłości naszej Rodziny a sprawy niezałatwione dziedziczymy po przodkach tak, jak np.: kolor oczu.
W trakcie warsztatu różne nieuświadomione do tej pory motywy działania Klienta, jego charakterystycznych zachowań, klęsk życiowych, przyczyny poważnych chorób stają przed nim twarzą w twarz i to w zupełności wystarcza, bowiem Prawda poznana i okazana jest nam życzliwa, uwalnia nasze siły, przywraca godność i daje wpływ na sytuację w takim zakresie, w jakim jest to faktycznie możliwe.

EWA RENATA CYZMAN-BANY O SOBIE:


„Od lat zajmuję się Ustawieniami Systemowymi (zwanymi także konstelacjami rodzinnymi). Prowadzę warsztaty Ustawień rodzinnych i organizacyjnych oraz ustawienia indywidualne metodą Berta Hellingera. Szkolę też innych w tym zakresie. Prowadzę superwizje dla psychologów, terapeutów, lekarzy, nauczycieli i pracowników socjalnych. Ponadto prowadzę seminaria i wykłady. W moim zderzeniu z Ustawieniami najwięcej mam do zawdzięczenia samemu Bertowi Hellingerowi (któremu zawsze się kłaniam). Brałam udział w prowadzonych przez Niego warsztatach i superwizjach. Ponadto brałam udział w warsztatach innych wielkich w tej metodzie: Otto Brinka, Marii Senftleben-Gudrich, Victorii Schnabel, Jacoba Schneidera, Sieglindy Schneider, Gerharda Walpera i wielu innych. Prowadząc warsztat Ustawień Systemowych czuję się na właściwym miejscu. Za tym co robię stoję całą sobą. To co ma znaczenie w tej pracy i z czego czerpię - jest głęboko osobiste. Pracuję spokojnie, z dużą uwagą i życzliwością. Z szacunkiem do Klienta, jego Systemu i Sił, które tym rządzą. Wcześniej współpracowałam z Markiem Kotańskim, i zajęłam się leczeniem narkomanów. Przez trzy lata prowadziłam ośrodek MONAR-u w Ostrołęce, którego pacjentami byli narkomani w wieku od 15-tu do 21 lat.
W tych latach byłam członkiem Zarządu Głównego Stowarzyszenia "MONAR", członkiem Wojewódzkiego Zespołu d.s. Przeciwdziałania Patologii Społecznej w Ostrołęce, prowadziłam szkolenia dla nauczycieli, psychologów, radnych miejskich, wolontariuszy i kleryków. Występowałam też w sądach broniąc pacjentów oraz bywałam kuratorem społecznym podopiecznych. Przez kolejne 4 lata pracowałam w słynnym w owych czasach a prowadzonym przez Marka Licińskiego ośrodku terapii systemowej "Saska Kępa" w Warszawie. Klientami ośrodka byli głównie pacjenci psychiatryczni, choć nie brakowało też rodzin w kryzysach życiowych. Mnogość doświadczeń wielka (w terapii indywidualnej, rodzinnej, grupowej i środowiskowej). Między innymi i takie doświadczenie, jak prowadzenie dwutygodniowego spływu kajakowego dla kilkunastu psychiatrycznych pacjentów, bez psychotropów za to z dwiema wolontariuszkami do pomocy. Jest co wspominać.
Przez siedem lat na podstawie umowy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - zajmowałam się rehabilitacją społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych. Byłam licencjonowanym doradcą podatkowym. Mam w tej dziedzinie kilkunastoletnie doświadczenie. Zakładałam i ustawiałam organizacyjnie oraz podatkowo (w potocznym tych słów znaczeniu) setki firm, m.in. przeprowadzałam przekształcenia własnościowe, negocjowałam, reprezentowałam firmy w sporach, reanimowałam bankrutów, byłam też zarządcą i specjalistą od spraw nie-do-załatwienia. Zakładałam i ustawiałam organizacyjnie oraz podatkowo (w potocznym tych słów znaczeniu) setki firm. Dla tych, dla których ta informacja jest ważna dodaję, że nie jestem psychologiem. Zawód wyuczony i wykonywany - "mądra baba".
Ewa Renata Cyzman-Bany

Zapraszamy do obejrzenia wykładów Ewy Renaty Cyzman-Bany w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/user/CyzmanBany/videos
Termin: 26-28.VIII.2016

Miejsce: Warszawa - Józefów ul. Paderewskiego 3
Godziny: od 9 rano do wieczora (ok. 21)
Cena: Koszt uczestnictwa w warsztacie wynosi:
2100 zł (uczestnik)
Kontakt: [link widoczny dla zalogowanych] Maja Wołosiewicz 0606994366
Zapisy: warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne i szybka wpłata zaliczki w wysokości 300 zł na konto Stowarzyszenia „U Źródła” z opisem”ustawienia 26-28.VIII.2016.Warszawa”:

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych "U Źródła"
Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36
48 1160 2202 0000 0000 45533680


Przy rezygnacji do 10 dni przed rozpoczęciem warsztatu zwracamy zaliczkę minus opłata administracyjna 35 zł.
Przy rezygnacji z zajęć po tym terminie zaliczka nie jest zwracana.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prosimy o zabranie obuwia na zmianę - nie wchodzimy na salę, w której pracujemy w butach. Warto ubrać się wygodnie w strój niekrępujący ruchów i emocji.

WYŻYWIENIE:
Na miejscu można zamówić catering (śniadanie - 15 zł, obiad - 20 zł, kolacja - 15 zł) i zrobić sobie kawę, herbatę. W trakcie zajęć jest kilka krótkich przerw i jedna dłuższa obiadowa (około 1,5 h). Dla osób przyzwyczajonych do warunków z Mozaikowej istotna zmiana: nie będzie możliwości korzystania z kuchni (gotowania jedzenia, podgrzewania lub przygotowywania kanapek na miejscu, przechowywania żywności w lodówce).

NOCLEG:
Dla zainteresowanych - jest możliwość zarezerwowania noclegu na miejscu (pokoje wieloosobowe męskie i żeńskie) w cenie 50 zł za dobę. Łazienki wspólne. Nie gwarantujemy, że uda nam się zapewnić nocleg każdej z zainteresowanych osób, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

DOJAZD (opis dla korzystających ze środków komunikacji miejskiej):
Dojazd kolejką SKM lub KM (przyjeżdżającym pociągami z innych miast polecamy przesiadkę na dworcu Warszawa Wschodnia, korzystającym z metra - na Warszawie Śródmieście, przylatującym na lotnisko Chopina - na Warszawie Wschodniej). Trzeba wykupić bilet na 2 strefę. Wysiadacie na 1 lub 2 przystanku za stacją Warszawa-Falenica (w Michalinie lub Józefowie). Od każdej z tych stacji jest dokładnie taka sama odległość do ośrodka (1100 m). Jeśli ktoś nie lubi chodzić - lepiej wysiąść w Józefowie i podjechać taksówką (koszt 12 do 15 zł), którą można zamówić pod numerem 22 789 13 13, z około piętnastominutowym wyprzedzeniem. Taksówka będzie czekała na postoju taxi przy stacji (po prawej stronie), trzeba tylko będzie znaleźć tę zgodną z opisem podanym przez dyspozytora.

Dojazd można szczegółowo zaplanować korzystając ze strony [link widoczny dla zalogowanych]
Na terenie Warszawy tanio jeżdżą taksówki z korporacji Grosik - numer +48 22 644 22 22 i te polecamy.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW USTAWIEŃ 2016
EWA CYZMAN- BANY

STYCZEŃ
11-12.I Własne miejsce we Wszechświecie, (Warszawa 1500zł/ 750 zł)
21-24.I Praca , biznes, pieniądze (Warszawa, 3690 zł)
LUTY
3-7.II Praca ze sobą (Warszawa, 3600 zł)
10-14.II Metamorfozy. Warsztat dla ludzi z bardzo poważnymi problemami swoimi lub
dzieci/wnuków (Wroclaw, 3900 zł)
16-18.II Traumy (Warszawa, 2100 zł)
MARZEC
12-15.III Umysł i światopogląd, świadomość, jaźń (Warszawa, 2400 zł)
18-23.III Jedzenie, dusza i ciało (Warszawa, 3600 zł)
28-30.III Zwykły niezwykły warsztat ustawień (Warszawa 1600 zł/900 zł)
KWIECIEŃ
9-13.IV Obfitość, wymiana ze światem, zasoby (Wrocław, 3000 zł)
17-24.IV 4 Bramy Życia (Warszawa, 4800 zł)
17-19.IV Poczęcie, pakiet startowy na życie i traumy prenatalne (Warszawa, 2250 zł)
20-21.IV Narodziny i traumy okołoporodowe (Warszawa, 900 zł)
22.IV Potencjał życiowy i rozliczenie strat (Warszawa 750 zł)
23-24.IV Własne Miejsce we Wszechświecie i osobiste Miejsca Mocy (Warszawa, 1500z)
30.IV-15.V Twórczość, działanie, spełnienie (Albania, 6000 zł)
CZERWIEC
16-19.VI Zwykły niezwykły warsztat ustawień (Warszawa 2100 zł/900 zł)
LIPIEC
13-17.VII Zapach kobiety (Warszawa, 3500 zł)
SIERPIEŃ
14-24.VIII Seksualność i więzi, więzi pozaseksualne, miłość (Warszawa, 7500 zł)
26-28.VIII Miłość (Warszawa, 2100 zł)
WRZESIEŃ
15-18.IX Zwykły niezwykły warsztat ustawień (Warszawa 2100 zł/900 zł)
GRUDZIEŃ
10-13.XII Zwykły niezwykły warsztat ustawień (Warszawa 2100 zł/900 zł)Ewa Cyzman-Bany

„Od lat zajmuję się Ustawieniami Systemowymi (zwanymi także konstelacjami rodzinnymi). Prowadzę warsztaty Ustawień rodzinnych i organizacyjnych oraz ustawienia indywidualne metodą Berta Hellingera. Szkolę też innych w tym zakresie. Prowadzę superwizje dla psychologów, terapeutów, lekarzy, nauczycieli i pracowników socjalnych. Ponadto prowadzę seminaria i wykłady. W moim zderzeniu z Ustawieniami najwięcej mam do zawdzięczenia samemu Bertowi Hellingerowi (któremu zawsze się kłaniam). Brałam udział w prowadzonych przez Niego warsztatach i superwizjach. Ponadto brałam udział w warsztatach innych wielkich w tej metodzie: Otto Brinka, Marii Senftleben-Gudrich, Victorii Schnabel, Jacoba Schneidera, Sieglindy Schneider, Gerharda Walpera i wielu innych. Prowadząc warsztat Ustawień Systemowych czuję się na właściwym miejscu. Za tym co robię stoję całą sobą. To co ma znaczenie w tej pracy i z czego czerpię - jest głęboko osobiste. Pracuję spokojnie, z dużą uwagą i życzliwością. Z szacunkiem do Klienta, jego Systemu i Sił, które tym rządzą. Wcześniej współpracowałam z Markiem Kotańskim, i zajęłam się leczeniem narkomanów. Przez trzy lata prowadziłam ośrodek MONAR-u w Ostrołęce, którego pacjentami byli narkomani w wieku od 15-tu do 21 lat.
W tych latach byłam członkiem Zarządu Głównego Stowarzyszenia "MONAR", członkiem Wojewódzkiego Zespołu d.s. Przeciwdziałania Patologii Społecznej w Ostrołęce, prowadziłam szkolenia dla nauczycieli, psychologów, radnych miejskich, wolontariuszy i kleryków. Występowałam też w sądach broniąc pacjentów oraz bywałam kuratorem społecznym podopiecznych. Przez kolejne 4 lata pracowałam w słynnym w owych czasach a prowadzonym przez Marka Licińskiego ośrodku terapii systemowej "Saska Kępa" w Warszawie. Klientami ośrodka byli głównie pacjenci psychiatryczni, choć nie brakowało też rodzin w kryzysach życiowych. Mnogość doświadczeń wielka (w terapii indywidualnej, rodzinnej, grupowej i środowiskowej). Między innymi i takie doświadczenie, jak prowadzenie dwutygodniowego spływu kajakowego dla kilkunastu psychiatrycznych pacjentów, bez psychotropów za to z dwiema wolontariuszkami do pomocy. Jest co wspominać.
Przez siedem lat na podstawie umowy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - zajmowałam się rehabilitacją społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych. Byłam licencjonowanym doradcą podatkowym. Mam w tej dziedzinie kilkunastoletnie doświadczenie. Zakładałam i ustawiałam organizacyjnie oraz podatkowo (w potocznym tych słów znaczeniu) setki firm, m.in. przeprowadzałam przekształcenia własnościowe, negocjowałam, reprezentowałam firmy w sporach, reanimowałam bankrutów, byłam też zarządcą i specjalistą od spraw nie-do-załatwienia. Zakładałam i ustawiałam organizacyjnie oraz podatkowo (w potocznym tych słów znaczeniu) setki firm. Dla tych, dla których ta informacja jest ważna dodaję, że nie jestem psychologiem. Zawód wyuczony i wykonywany - "mądra baba".


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna -> RÓŻNE, CAŁA POLSKA - TERMINY WARSZTATÓW, SPOTKAŃ, SZKOLEŃ ROZWOJU DUCHOWEGO, OSOBISTEGO Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin