Forum FORUM -  ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO
ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, PRAWO PRZYCIĄGANIA, WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Święta Ladacznica w Tobie czyli powrót do boskiej seksualno

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna -> RÓŻNE, CAŁA POLSKA - TERMINY WARSZTATÓW, SPOTKAŃ, SZKOLEŃ ROZWOJU DUCHOWEGO, OSOBISTEGO
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tuiteraz
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 399
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 11:58, 07 Wrz 2016    Temat postu: Święta Ladacznica w Tobie czyli powrót do boskiej seksualno

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE oraz STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA”
[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
zapraszają 26-30 października 2016
na warsztaty rozwojowe

Święta Ladacznica w Tobie czyli

powrót do boskiej seksualności

prowadzi Iza Cisek


JESIENNA EDYCJA WARSZTATU W NOWYM KAWKOWIE
Dawno, dawno temu na ziemiach Słowian czczono Boginię, którą nazywano Ładą/Ladą/Leli. Jej kapłanki, które nazwę Lada-Czcicami, strzegły świętego ognia w jej Kątynach/Gontynach czyli Świątyniach przez cały rok. Brały też udział w inicjacji dziewcząt i chłopców a także praktykowały słowiańską magię miłosną. Na początku maja czciły wraz z wyznawcami Boginię podczas święta miłości, płodności i urodzaju. Lada była także matronką małżeństw, „uładzania”, czyli wprowadzania harmonii oraz opiekunką urody, czyli „ładności”.
Możesz to włożyć między bajki. Możesz...
Możesz także pójść za moją intuicją i wejść w świat Lady, która jest dla mnie rodzimą opiekunką świadomej seksualności. Choć trudno dziś odtworzyć w pełni, jak wyglądały jej kult, niektórzy nawet podają w wątpliwość, czy była czczona. Jednak jej postać przypomina o czasach, kiedy każda kobieta była Świętą Ladacznicą, ponieważ podział na „świętą i kurwę”, „madonnę i ladacznicę”, „żonę i kochankę” jeszcze nie istniał. Ciało posiadało duchowy wymiar a seksualność była uświęcona.
Te dawne wzorce zachowały się w głębi naszej psychiki, w naszej nieświadomości. Owe psychiczne prawzory i zarazem potężne wewnętrzne siły, które nami kierują, to archetypy. Są one uniwersalne dla ludzi na całym świecie i często nieświadomie dają o sobie znać. „Święta Ladacznica” to właśnie jeden z ważnych archetypów i zarazem wewnętrznych aspektów kobiecości.
Możesz doświadczać tego, że kobieca cielesność, zmysłowość i seksualność zostały obarczone grzechem, poczuciem winy, wstydu i kojarzone są z nieczystością. Albo z drugiej strony, mogłaś się spotkać z „wyzwoloną” seksualnością, nierzadko pozbawioną kontaktu z całym ciałem, emocjami i duszą.
Podczas mojego warsztatu będziesz odtwarzać połączenie między swoją Święta a Ladacznicą, a nawet łączyć te dwa aspekty w spójną całość. I będziesz mogła poczuć uświęcenie seksualności, jedność tego, co cielesne z tym, co duchowe. Wtedy możesz doświadczyć czysto kobiecej energii, która pozwoli Ci zakochać się we własnym ciele, energii, która krąży od stóp aż po czubek głowy!
Moje osobiste doświadczenie pokazuje, że kiedy kobiety zaczynają odzyskiwać swoje ciała i seksualność, stają się pełniejszymi i bardziej świadomymi swojego potencjału osobami. A w Świętej Ladacznicy rozpoznają archetypowy wzorzec, który od zamierzchłych czasów zamieszkuje kobiecą psychikę. Uznany i przyjęty, przestaje w nieświadomy sposób wpływać na kobietę i pozwala na przyłączenie większego spektrum aspektów kobiecości.
Czego doświadczysz * Pracy z granicami, dotykiem, nagością, ruchem, tańcem, energią seksualną i rytuałem. * Odkrywania archetypu i aspektów Świętej Ladacznicy. * Spotkania z Twoją seksualnością w bezpiecznej i intymnej przestrzeni kobiecej grupy.

Co możesz zyskać * Odkryjesz, jakie są Twoje przekonania jako Świętej, Ladacznicy oraz Strażniczki Patriarchatu i będziesz mogła je rozpuścić ; * Obudzisz swoją energię seksualną; * Doświadczysz tego, jak dobrze i bezpiecznie jest być seksualną w gronie innych kobiet; * Nauczysz się, jak zatroszczyć się o swoje piersi; * Odkryjesz fascynujące sposoby celebrowania przyjemności, * Poznasz uzdrawiającą siłę frywolnego śmiechu; * Jeśli zechcesz, otworzysz Twoje ciało na błogość i rozkosz…
A wszystko po to, abyś stała się lubieżnie niewinną i wyuzdanie czystą, czyli Świętą Ladacznicą. I abyś mogła swobodnie kształtować swoje życie seksualne w zgodzie z tym, kim naprawdę jesteś! Byś mogła doświadczać duchowego wymiaru seksualności. Oraz żeby określenie „boski seks” zyskało dla Ciebie nowe wymiary…


DATA: 26-30 października 2016, zaczynamy w środę o 18.00, kończymy w niedzielę o 14.00
ORGANIZATOR: Coaching Ciała Izabela Cisek
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo k. Olsztyna [link widoczny dla zalogowanych]

CENA:

Info i zgłoszenia [link widoczny dla zalogowanych], tel.660 633 377

Cena 770 zł warsztat plus koszty noclegów i wyżywienia.

Przy wpłacie zadatku za warsztat w kwocie 300 zł do końca sierpnia 2016 cena spada do 660 zł,
przy wpłacie zadatku do końca września 2016 cena warsztatu spada do 700 zł.

Izabela Cisek, Millennium, nr konta: 98 1160 2202 0000 0002 7679 8822 wpłata tytułem: "Święta Ladacznica X 2016". Zadatek jest bezwrotny.

Konieczne jest także zgłoszenie do ośrodka TU i TERAZ i wybór opcji noclegowej oraz wpłata drugiej zaliczki za noclegi.
Konieczna wpłata drugiej zaliczki 200 zł do 15 października na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z opisem „zaliczka za pobyt 26-30.X.2016”:
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP
Tydzien przed zajęciami zaliczki nie zwracamy!
ZAPISY TYLKO DO 15 PAŹDZIERNIKA!
MIESZKANIE i WYŻYWIENIE - cena zależy od rodzaju pokoju, do ustalenia bezpośrednio z Ośrodkiem w Nowym Kawkowie
KONTAKT: [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych],
Jacek Towalski 0602219382, , biuro: 0662759576
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366
UWAGA: ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek!

Opinie uczestniczek znajdziesz tutaj.
Po warsztacie będziesz mogła dołączyć do naszej wirtualnej SIECI ŚWIĘTYCH LADACZNIC i uczestniczyć w naszych spotkaniach na żywo – ZLOCIE ŚWIĘTYCH LADACZNIC.
Najbliższa, trzecia edycja Zlotu planowana jest w ośrodku SAMOREALIZACJA w Łysogórach pod Kielcami 10-13 listopada 2016

Iza Cisek

Iza Cisek – pierwsza i jedyna Coacherka Ciała, nauczycielka SENSualnej SEKSualności, trenerka relacji intymnych, mentorka, dziennikarka, wykładowczyni, stylistka, projektantka butów. Jestem trenerką rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
W pracy warsztatowej korzystam z metod i narzędzi (m. innymi NVC), które poznałam w trzyletniej Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego przy Dojrzewalni Róż oraz podczas rocznego kursu Ruchu Autentycznego (INSITUTE FOR INTEGRATIVE BODYWORK AND MOVEMENT THERAPY w Wielkiej Brytanii), a także w trakcie szkolenia dla Praktyków NLP. Zgłębiam neotantrę i tao seksualności, praktykując je od wielu lat. Ukończyłam „Clinical Sexology Live Training” oraz „Advanced Sexological Personal Exploration Xperience”, szkolenia prowadzone przez Dr Patti Britton z San Franscisco, założycielkę SexCoachU, twórczynię integralnego coachingu seksualności (połączenia wiedzy medycznej z różnorodnymi programami rozwoju osobistego i duchowego). Ukończyłam studia w podyplomowym Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na UAM w Poznaniu. Posiadam rekomendację trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Najczęściej praktykuję techniki pracy z oddechem, ciałem, ruchem, świadomymi formami tańca oraz seksualności. Najbardziej interesuje mnie wspieranie innych w zaprzyjaźnianiu się ze swoim ciałem i zamieszkaniu w nim w pełni – stworzyłam więc autorski Coaching Ciała, który jest praktykowaniem uważnej obecności w ciele. Dzięki temu stworzona zostaje przestrzeń dla swobodnego przepływu życiodajnej i kreatywnej siły – energii seksualnej oraz dla przyjęcia przyjemności. Mój nowy projekt SENSualna SEKSualność to praktyki ucieleśniania seksualności poprzez oddech, budzenie zmysłów, pełen obecności dotyk oraz świadome zarządzanie energią seksualną.
W unikalny sposób łączę umiejętności psychospołeczne i narzędzia do pracy z ciałem z doświadczeniami pracy stylistki, doradczyni w kwestiach wizerunku, liderki – w moich projektach przewija się temat kobiecości, postrzegania własnego ciała, świadomego wywierania wpływu i uwodzenia. Od ośmiu lat towarzyszę kobietom w odkrywaniu ich wewnętrznej siły i niepowtarzalnego piękna, prowadząc warsztaty i sesje indywidualne. Współpracuję z Dojrzewalnią Róż – prowadziłam roczne grupy rozwojowe oraz liczne warsztaty podczas warszawskich i krakowskich Festiwali Rozwojowych Dla Kobiet Progressteron. Stworzyłam autorskie programy długofalowej pracy z ciałem i seksualnością dla kobiet – roczne i półroczne grupy rozwojowe.Szkoliłam też kadrę menadżerską, przeprowadzając warsztaty biznesowe z obszaru komunikacji i budowania relacji w zespole, a także z przywództwa. Przeprowadziłam także mentoring z obszaru seksuologii dla studentów katowickiej SWPS.
Wieloletnie doświadczenie i umiejętności dziennikarskie zdobywałam w licznych kobiecych magazynach m.in. w magazynie Twój Styl, Viva!, Viva! Moda, Pani, a doskonaliłam je na stanowisku zastępcy redaktor naczelnej tygodnika Gala. Jako stylistka współpracowałam z magazynami kobiecymi (Twój Styl, Glamour, Cosmopolitan, Wysokie Obcasy) stylizując do sesji zdjęciowych polskie gwiazdy. Przygotowałam dziesiątki pokazów mody. Projektowałam ręcznie wytwarzane buty na zamówienie projektantów mody (Ania Kuczyńska, Tomasz Ossoliński, Dawid Woliński). Pracowałam jako kostiumografka w filmach reklamowych i fabularnych. Wykładałam modę na SWPS a także w Szkole Stylu z Elle Moniki Jaruzelskiej.
Od 2006 roku w swojej pracy dziennikarskiej zajęłam się tematyką rozwoju, jako autorka tekstów oraz redaktorka miesięcznika „Sens – Poradnika Psychologicznego”, dziennikarka „Pomocnika Psychologicznego Polityki” i miesięcznika Zwierciadło. A obecnie z pasją promuję i upowszechniam narzędzia wspierające rozwój jako autorka magazynu „Coaching” i redaktor współprowadząca „endorfiny”, rozwojowego e-magazynu Dojrzewalni Róż.
Pełnymi garściami czerpię z mądrości dawnych przekazów z ich bogactwem mitów i symboli, które zamieszkują naszą nieświadomość. A ponieważ to, co nieświadome, zapisane jest w ciele, pracę z archetypami bardzo często wykorzystuję w zgłębianiu aspektów kobiecej i męskiej seksualności. Pomagam kobietom, które chcą zadbać o relację z własnym ciałem, by mogły lepiej zarządzać swoją energią, także seksualną. Jak również tym, dla których ważna jest intymność z samą sobą i innymi oraz świadomie tworzone relacje intymne. Przede wszystkim wspieram osoby, które pragną ucieleśnić swoją seksualność.
Pracuję pod superwizją.
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna -> RÓŻNE, CAŁA POLSKA - TERMINY WARSZTATÓW, SPOTKAŃ, SZKOLEŃ ROZWOJU DUCHOWEGO, OSOBISTEGO Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin