Forum FORUM -  ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO
ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, PRAWO PRZYCIĄGANIA, WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Art of Love "Powrót do pełni siły życiowej. Seksualność

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna -> RÓŻNE, CAŁA POLSKA - TERMINY WARSZTATÓW, SPOTKAŃ, SZKOLEŃ ROZWOJU DUCHOWEGO, OSOBISTEGO
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tuiteraz
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 399
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 11:57, 07 Wrz 2016    Temat postu: Art of Love "Powrót do pełni siły życiowej. Seksualność

STOWARZYSZENIE „U ŹRÓDŁA” oraz

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”

W NOWYM KAWKOWIE

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
zapraszają na intensywny trening 25-30 października 2016 z cyklu
„ ART OF LOVE/ SZTUKA MIŁOŚCI.
POWRÓT DO PEŁNI SIŁY ŻYCIOWEJ.
SEKSUALNOŚĆ I DUCHOWOŚĆ”.
WARSZTAT DLA ZAAWANSOWANYCH
PROWADZI: SHACHAR CASPI

Zapraszamy na warsztat osoby, które są gotowe do pełnej przemiany życia. Jeśli jesteś gotowy, aby żyć w Wolnym Ciele, Przebudzić Serce i Uspokoić Umysł ten warsztat jest dla Ciebie.
Podczas ewolucji ludzkości, wokół naszej energii seksualnej nagromadziły się warstwy wstydu, strachu i winy. Siła życiowa wielu osób pozostaje zablokowana i zubożona przez nieświadome wzorce myślowe wynikające z głębokiego oddzielenia seksualności, miłości i obecności – podziału na ducha i materię.

Dzisiejsze społeczeństwo jest niechętnie nastawione do przyjemności seksualnej a wiedza na temat piękna, mocy i mądrości zarządzania i dzielenia się energią seksualną, w celu manifestacji marzeń nie jest łatwo dostępna. Dotknięcie i uleczenie tego zranienia jest niezbędne, by powrócić do naszego naturalnego stanu bycia.

Na tym warsztacie, nauczymy się, jak uwalniać przekonania, które nam nie służą i odzyskać suwerenność poprzez podłączenie się do najsilniejszej, twórczej energii, która istnieje w nas, aby zamanifestować nasze najgłębsze pragnienia serca.

Przyjmując własny cień, możemy odzyskać energię, która jest zamknięta w lękach i używać jej by pogłębiać relacje wewnętrzne i zewnętrzne. Doświadczymy różnic między energią męską i żeńską w nas, nauczymy się, jak połączyć je w świętej wewnętrznej jedności.

Ucieleśnienie obecności - dowiemy się, jak trzymać przestrzeń dla ciała emocjonalnego i ciała fizycznego w nowy, twórczy sposób. Kiedy znajdziemy się w stanie poza myśleniem, odkrywamy to, co jest pod obecną historią i możemy stworzyć połączenie z naszą prawdziwą jaźnią.
Zawarcie wewnętrznego małżeństwa pozwala nam wyjść z relacji współuzależnieniowych i tworzyć autentyczne, wzmacniające związki miłosne.

Zapraszamy cię do szukania swojego niepowtarzalnego przełomu i zamanifestowania tego, co sprawia, że twoje serce zacznie śpiewać.

Niektóre z tematów, które poruszymy podczas tego tygodnia:
• Uwolnienie strachu, wstydu i winy na temat swojego ciała i energii seksualnej.
• Różne techniki medytacji, aby uspokoić umysł i podnieść świadomość.
• Moc ciszy - odkrywanie wewnętrznego źródła.
• Ustalanie zdrowych granic i swobodne wyrażanie pragnień.
• Skuteczne techniki, uwalniania bólu z ciała fizycznego i ciała emocjonalnego.
• Technik Oddechu Ognia przenoszące uwagę do wewnątrz i wspierające unikalne doświadczenia wewnętrzne.
• Wzmacniające, jasne i otwarte techniki komunikacji w tym NVC (porozumiewanie bez Przemocy).
• Jak stworzyć i utrzymać Świętą Przestrzeń.
• Sposoby, aby zwiększyć własną wibrację i poczuć swój poziom energii.
Odkrywanie kim jestes poza myślami i osobowością.
• Przejście z relacji dramatycznej do autentycznej relacji wewnątrz i na zewnątrz.
• Doświadczenie wewnętrznego związku między ciałem, sercem i umysłem.
• Identyfikowanie sytuacji zapalnych w życiu i uczenie się, jak sobie z nimi radzić.
• Świadomość podstawowych wzorców myślowych i technik wychodzenia z nich, w celu doświadczania autentycznego ciała (obserwując naturalny przepływ ciała).
• Nauka metafizyki i świadome śnienie. Sposoby na integrację świadomego i podświadomego umysłu.
• Sztuka ucieleśniania (zdrowa osobowość służąca Tobie i światu) za pośrednictwem procesu przebudzenia.

Transformacja naszych trzech centrów
Ciało - zanurzysz się w swoje wzorce fizjologiczne (nawyki), lecząc zakłócenia i blokady, tak, aby przywrócić naturalny przepływ energii chi (siła życia). Dowiedz się, jak połączyć się ponownie ze swoim ciałem i słuchać jego wrodzonej mądrości. Uwolnisz niską samoocenę i obejmiesz swoją wyjątkowość. Świętuj święty pojazd, którym jest twoje ciało fizyczne; wyjdź poza strach, wstyd i winę by odkryć swoją seksualność i wewnętrzną siłę.

Serce - Zbadamy, co zamyka twoje serce i wyzwala ciało emocjonalne oraz jakie są Twoje emocjonalne wyzwalacze. Jaki jest związek między uwagą i otwartym sercem. Poznasz różne techniki uwalniania starej zastałej energii emocjonalnej i dowiesz się, jak wrócić do otwartej przestrzeni serca. Otrzymasz narzędzia, aby połączyć się z intuicją i odkryjesz, co sprawia, że twoje serce śpiewa.

Umysł - Dowiemy się, jaki jest twój stan umysłu; Czy to ty używasz swoich myśli czy też one korzystają z ciebie. Odkryjesz, jak uwolnić swoją świadomość od identyfikacji z ciągłym strumieniem powtarzalnych, negatywnych i samoograniczających myśli. W stanie głębokiej medytacji dowiesz się, kim jesteś poza tym, co myślisz. Jak można zobaczyć wewnętrzne wzorce myślenia i przekształcenie je w zadawanie właściwych pytań.

Jest to okazja, by przeżyć niezwykłą podróż, która łączy wiedzę z całego świata w specjalnym transformującej tygodniu, który będzie miał trwały wpływ na relacje z każdym, na kim ci zależy, ale przede wszystkim z samym sobą.
Jeśli jesteś gotowy/a, aby żyć jako przebudzony człowiek z otwartym sercem Zapraszamy cię.
Warsztat ten jest przeznaczony dla osób zaawansowanych w pracy z ciałem i swoją seksualnością. Może obejmować pracę z nagością i cielesnością. Dla singli i par.
Jest tłumaczony z języka angielskiego na polski!

SHACHAR CASPI
Nauczyciel medytacji i świętej seksualności, Daka i przewodnik poszukiwań ezoterycznych i wewnętrznego odosobnienia. Szkolił się w wielu krajach świata w szkołach ISTA (International Schools of Temple Arts – Międzynarodowych Szkołach Sztuk Świątynnych). Założył organizację „Less is More” (Mniej znaczy więcej), która szkoli firmy i organizacje jak usprawnić procesy myślowe, zwiększać koncentrację i wydajność.

Po siedmiu latach pracy jako dowódca jednostki w izraelskiej Air Force Commando Unit, Shachar stworzył sieć sprzedaży kawy na Bałkanach. Zdawszy sobie sprawę, że nie znalazł odpowiedzi, których szukał, udał się w podróż, aby odkryć, kim naprawdę jest. W 2010 roku pojechał do Gwatemali, gdzie 2 lata studiował w „The Piramid Del Ka” – egipskiej tajemnej szkole, specjalizującej się w świadomym śnieniu, medytacji i studiach Kabały. Podczas tego poszukiwania, doświadczył długich okresów izolacji i podjął intensywne, 40- i 90-dniowe odosobnienia w milczeniu, podczas których odkrył znaczenie bezpośredniego podłączenia z siłą życiową i wewnętrznym głosem.

Shachar zaprasza do rozszerzania swojej świadomości i wejścia na prawdziwą ścieżkę serca, która istnieje w każdym z nas. Doświadcz, jak połączyć swoją Kundalini (energię seksualną) z kosmosem (obecnością) w przestrzeni swojego serca.

[link widoczny dla zalogowanych]

RELACJE PO WARSZTATACH AR OF LOVE:
Art of Love, Izrael 08,2014
Warsztat uratował mi życie.Twoja zdolność dotykania najmniejszych rzeczy i zrozumienie podstaw istoty ludzkiej było tak dokładne i głębokie. Warsztat poprowadził mnie do oświecenia i wewnętrznego zrozumienia w sposób, którego nigdy wczesniej nie doświadczyłam. Jestem wdzięczna za indywidualne podejście, dzisiaj przeskakuję skały poza strach i spełniam moje najgłębsze pragnienia. Dziękuję bardzo. Eti

Art of Love, Belgia 03,2015
Jeden z najlepszych i najbardziej intensywnych warsztatów, w jakich wzięłam udział. Przede wszystkim to był czas wielkiego uzdrowienia. Z twoją pomocą Shachar, uzdrowiłam moje narodziny. Energie zablokowane w biodrach przez ostatnie dwa lata, powodujące nie tylko emocjonalny, ale także już ból fizyczny, mogły poruszyć się i transformować. Dzięki temu zaledwie dwa tygodnie po warsztatach - mogę pomagać w pięknym domu narodzin, bez smutku, żalu, bez bólu, tylko z miłości i wdzięczności. Był to też czas na spotkanie się, uznanie kobiecej i męskiej części mnie i na zainicjowanie lepszego kontaktu pomiędzy nimi. Podczas tego weekendu spotkałam wspaniałych ludzi, oraz dostałam narzędzia, aby znaleźć odpowiedzi na pytania, które krzyczały już we mnie zbyt długo, dałam sobie kilka ważnych obietnic, które już poprawiają moje życie. Z Miłością, Eliya

Art of Love, Turcja 04,2015
Wow Smile Jestem bardzo zadowolony, że przyjechałeś do Turcji, aby poprowadzić ten wspaniały warsztat. Cały weekend widziałem lustra i nurkowałem w głąb siebie. Dzięki twojej silnej męskiej obecności i Twojej radosnej i mądrej kobiecej stronie mogłem naprawdę zaufać i poddać się. Dziękujemy za stworzenie i dzielenie się tym pięknym i potężnym warsztatem.Dużo miłości,Didam

Sztuka miłości, Izrael 02,2015
Piszę w imieniu mnie i mojego ukochanej partnerki Olgi. Olga doświadczyła ze mną magii w ciągu tych ostatnich kilku dni.To było bardzo otwierające oczy i serce, bardzo proste, a jednak potężne i pełne emocji, miłości i akceptacji siebie doświadczenie. Wyszliśmy z warsztatu, jako nowi ludzie, bez wątpienia lepsi niż wcześniej, bardziej pełni i bardziej rozumiejący siebie i tych, którzy dzielą z nami nasze życie i różne części wewnątrz nas. Otrzymaliśmy od ciebie, Shachar, dużo miłości, uwagi, ciepła i szacunku. Dziękuję bardzo, kochamy cię, Alex

Art of Love, Belgia 03,2015
Przypadek nie istnieje. Właściwy czas, miejsce i warsztat .... Piękna spontaniczna mieszanka wrażliwości i trzymania przestrzeni przez mężczyznę. To miłe doświadczenie. To nie tylko warsztaty, to sposób na życie. To jest to "więcej", które nam dajesz. Dziękuję, Christal


TERMIN: 25-30.X.2016
Czas trwania: początek zajęć 25.X godz. 18 (wtorek)
zakończenie 20.X godz. 15 (niedziela)
MIEJSCE: Ośrodek Tu i Teraz w Nowym Kawkowie
CENA: 1100 zł
Promocja: przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki do 01.09 - cena wynosi 950 zł
jeżeli przyprowadzisz kolegę - otrzymasz zniżkę 100 zł
dla uczestników poprzednich warsztatów Art of Love cena wynosi 550 zł.
KONTAKT: [link widoczny dla zalogowanych] biuro: 0662759576
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366,
Jacek Towalski 0602219382
Uwaga: Konieczna wpłata zaliczki w wysokości 200 zł do 1 października (z opisem ”zaliczka za warsztat 25-30.X.2016”) na konto Ośrodka Tu i Teraz. Ilość miejsc ograniczona - w tym samym czasie odbywają się w ośrodku także inne warsztaty!
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczki nie zwracamy!!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna -> RÓŻNE, CAŁA POLSKA - TERMINY WARSZTATÓW, SPOTKAŃ, SZKOLEŃ ROZWOJU DUCHOWEGO, OSOBISTEGO Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin