Forum FORUM -  ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO
ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, PRAWO PRZYCIĄGANIA, WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

z cyklu Wojownicy Miłości: Mistrzowscy kochankowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna -> RÓŻNE, CAŁA POLSKA - TERMINY WARSZTATÓW, SPOTKAŃ, SZKOLEŃ ROZWOJU DUCHOWEGO, OSOBISTEGO
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tuiteraz
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 399
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 11:39, 22 Mar 2016    Temat postu: z cyklu Wojownicy Miłości: Mistrzowscy kochankowie

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE oraz U ŹRODŁA
[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
zapraszają 9-16 lipca 2016 na
GŁĘBOKO ROZWOJOWY WARSZTAT DLA MĘŻCZYZN
Z CYKLU WOJOWNICY MIŁOŚCI:
MĘSKA GRUPA TANTRYCZNA DLA MISTRZOWSKICH KOCHANKÓW - MASTER LOVER
„MIŁOŚC, SEKS I WEWNĘTRZNA JEDNOŚĆ” PROWADZI: CHIRAG

Zapraszamy na II część cyklu “Wojownicy Miłości. Tantryczno – szamańska grupa tylko dla mężczyzn”. Cały cykl składa się z 3 niezależnych warsztatów (można brać udział w dowolnej części i w dowolnej kolejności) oraz grupy zaawansowanej. Cykl obejmuje podróż przez kolejne czakry (centra energetyczne) i zmysły, aż do pełnego zintegrowania wszystkich aspektów osobowości.
Drogą Mistrzowskich Kochanków poprowadzi Was Chirag. To przebudzony, prawdziwy, wibrujący i żywotny Wojownik / Kochanek , doświadczony nauczyciel tantry, który inspiruje i prowadzi innych swoją silną męską obecnością i pewnością, z jaką stąpa po Ziemi. Jest uzdolnionym szamańskim uzdrowicielem, połączonym z tym, co niewidzialne. Jest przebudzonym Daką, istotą tantryczną. Jest doświadczony życiowo – podróżował do ponad 50 krajów, był na wojnie: z innymi i z własnymi demonami, przeszedł jedno z najcięższych szkoleń wojskowych świata i 12 lat służył z zaszczytem w służbach specjalnych. Kochał i był kochany i odkrył prawdę miłości. Doświadczył żalu, fizycznej i psychicznej przemocy, bólu, cierpienia, był zdezorientowany, aż odkrył własne sposoby, by to wszystko przekroczyć.
Podczas tego warsztatu będziemy wykorzystywać metody tantryczne, szamańskie, taoistyczne i natury duchowej, po to by osiągnąć mistrzostwo miłości, seksu oraz Wewnętrzną Jedność.
Cykl “Wojownicy Miłości. Tantryczno – szamańska grupa tylko dla mężczyzn” składa się z 3 niezależnych warsztatów (można brać udział w dowolnej części i w dowolnej kolejności) oraz grupy zaawansowanej:
Warsztat I "Jak stać się Wojownikiem Miłości?”
druga czakra – Region brzucha, żywioł - Woda. Właściwościami drugiej czakry są emocje. Przeważnie nikt nie uczył mężczyzn jak radzić sobie z emocjami, jak je uwalniać, co z nimi robić. Niektóre emocje są odbierane jako negatywne (np. gniew czy smutek), więc uczymy się je tłumić. Gdy to robimy – objawiają się w inny sposób, np. jako choroba czy przemoc. Połączenie z tą czakrą może przynieść równowagę emocjonalną, poprawi nasze zdrowie i związki.
trzecia czakra – Splot Słoneczny, żywioł – Ogień. Właściwościami trzeciej czakry są siła woli i obecność. Jest to męski biegun. Gdy mężczyzna jest prawdziwie połączony ze swoją trzecia czakrą, stoi pewnie podczas burz, jak nieruchoma latarnia. Jest obecny, gdy inni panikują lub denerwują się. Może w sobie zawrzeć kobiecy przepływ - będąc jego przeciwieństwem: zbiornikiem - i po prostu być dla Niej. Ucieleśnia prawdziwe właściwości Wojownika.
Warsztat II "Masterlover – Mistrzowski kochanek”
pierwsza czakra – Ośrodek seksualności, żywioł -Ziemia – Właściwości tej czakry to: zwierzęcość, seksualność, przetrwanie, plemienność. Jest to biegun męski. Gdy mężczyzna jest prawdziwie połączony z pierwszą czakrą, może stąpać po ziemi jako wolna, seksualna istota. Potrafi użyć i ogarnąć swą seksualną moc, by urzeczywistniać. Ta czakra jest często związana z poczuciem winy i wstydu, nie jest rozumiana i doceniana. To bardzo silny ośrodek, jeśli obudzić go całkowicie.
czwarta czakra – Serce, żywioł: Powietrze. Właściwościami tej czakry są kobiecość i miłość. Ta czakra może nas przepełnić miłością i żywić innych. Aktywując tę czakrę, mężczyzna może prawdziwie połączyć się ze swą kobietą, a ona otworzy się, by go przyjąć. Bez tego głębokiego połączenia ze swoim sercem, nigdy nie będzie w stanie w pełni zaspokoić swej partnerki.
Warsztat III "Mistyczna Moc Mężczyzny"
piąta czakra - Gardło, żywioł: Eter. To biegun męski. Gdy mężczyzna łączy się z tą czakrą, to początek jego „Wiedzy”. Zrozumie, że jest czymś więcej niż ciałem i umysłem. Będzie potrafił lepiej się komunikować, a jego głos będzie niósł ze sobą nieznaną, tajemną, bezgłośną przestrzeń. To także czakra związana z urzeczywistnianiem pragnień duszy.
szósta czakra – Trzecie Oko /Między Brwiami. To biegun kobiecy z właściwościami jasnowidzenia i intuicji. Gdy mężczyzna nauczy się panować nad tą czakrą, może podążać za wewnętrznym przewodnikiem i „znać” swą drogę. „Widzi” czy „wyczuwa” prawdę. To czakra boskich, magicznych, mistycznych i tajemniczych właściwości życia.
siódma czakra –Korona – czubek głowy to czakra poza wszelką dwoistością, poza słowami, myślami, ciałem i umysłem. To czakra czystej boskości i duchowości.
Grupa zaawansowana dla Wojowników Miłości
To warsztat dla każdego mężczyzny, który przeszedł trzy poprzednie warsztaty. Podczas tego treningu pójdziemy dalej i głębiej, używając technik szmańskich, tantrycznych I medytacyjnych oraz doświadczenia z poprzednich warsztatów
Preview
Co osiągnie mężczyzna, uczestnicząc w cyklu warsztatatów “Wojownicy Miłości”?

Mężczyźni mają wiele różnych cech; niektórzy są bardziej połączeni z sercem, miłością, lecz brakuje im połączenia ze swym ośrodkiem seksu - bądź na odwrót. Niektórzy są bardziej “męscy”, inni “kobiecy”, niektórzy maja rozbudowana sferę duchową, mają mistyczne zdolności, lecz nie są połączeni z ziemią i nie potrafią urzeczywistnić swych potrzeb. Uczestnicząc w pełni w tych kursach, mężczyzna wnosi równowagę i integrację swojej istoty, staje się kompletnym, w pełni dojrzałym, zintegrowanym mężczyzną.

Warsztaty Master Lover obejmować będą następujące tematy:

1. Boski Wojownik.
Będziemy się uczyć jak być Mistrzowskim Kochankiem, jak poznać własne ciało i jak wejść we własne serce. Jak dzielić się sobą ze swoją partnerką i nadal pozostawać w swojej czystej, dojrzałej męskości, by nie zgubić siebie w innych. Być Boskim Wojownikiem/ Kochankiem z silną męską obecnością.
2. Kochanek.
Tak, każdy mężczyzna chce być niesamowitym Kochankiem. Chcemy by nasza ukochana kobieta rozpływała się w naszych ramionach, by poddawała się naszej męskiej sile i prowadzeniu, naszemu męskiemu boskiemu światłu. W związku z tym będziemy odkrywać starożytne i nowe sekrety tantryczne i taoistyczne, po to by stać się Mistrzowskim Kochankiem.
3. Seksualna Istota.
Seks może uobecnić wiele lęków - lęk przed porażką, lęk przed nie byciem wydajnym, lęk przed odrzuceniem. Staniemy twarzą w twarz z lękami, zrozumiemy je, przyjmiemy je, przetransformujemy po to by moglibyśmy BYĆ autentycznymi w naszej seksualności. Kiedy mężczyzna posiada swoją seksualność, kocha siebie, wtedy może się spotkać ze swoją ukochaną Kobietą jako autentyczna seksualna istota. Świadomy siebie, swojego ciała i serca.
4. Świadome Zjednoczenie
Dojrzała męskość się nie chowa, nie manipuluje, nie nadużywa, nie dominuje, nie bierze... Raczej się pojawia, prowadzi z mądrością, stwarza, chroni i kocha... Będziemy badać autentyczną, szczerą komunikację; poznawać granice, zaufanie i otwartość.
5. Wewnętrzny Mężczyzna i Wewnętrzna Kobieta.
Wszyscy ludzie, czy to w ciele mężczyzny, czy to w ciele kobiety, zawierają w sobie zarówno męskie jak i żeńskie jakości. Otwierając się na to, pogłębiając swoje poszukiwania możemy naprawdę zrozumieć każdy z nich, a rozumiejąc te przeciwieństwa możemy nauczyć się obejmować je w innych z większą autentycznością.

Jak być Prawdziwym Mężczyzną w dzisiejszych czasach? Jak być Mistrzowskim Kochankiem o silnym ciele i otwartym sercu? Co jest istotą życia mężczyzny? Co czujemy jako mężczyźni? Co czują i wyrażają nasze ciała? Dlaczego tak trudno otworzyć się na innych, zrozumieć co chce powiedzieć twoje serce?
Jak stać się Mężczyzną obecnym i świadomym swego ciała, umysłu i uczuć?
Jak stać się Meżczyzną świadomym swojej seksualności? Swojej mocy i siły?
Jak stać się Mężczyzną pewnym siebie, świadomie tworzącym przestrzeń i relacje wokół siebie na swoich warunkach?
Jak stać się Mężczyzną realizującym bez trwogi swoje życiowe cele, czerpiącym z pełną satysfakcją inspirację z otaczającego nas świata?
Na te pytania będziesz mogł znaleźć odpowiedzi podczas warsztatu Chiraga.

Uczestnicy warsztatu „Wojownicy Miłości” Chiraga (maj 2015 Nowe Kawkowo)
PODCZAS WARSZTATU:
ODKRYJESZ JAK BYĆ PRAWDZIWYM MĘŻCZYZNĄ W OTACZAJĄCYM CIĘ ŚWIECIE
POZNASZ TAJEMNICE BYCIA NIESAMOWITYM KOCHANKIEM
ODZYSKASZ ZAUFANIE I ŚWIADOMOŚĆ TEGO KIM JESTEŚ I JAKI MASZ POTENCJAŁ
UWOLNISZ SIĘ OD WYPEŁNIANIA RÓŻNYCH STEREOTYPOWYCH RÓL MĘŻCZYZNY
POCZUJESZ PEŁNIĘ ŻYCIA PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNY
ZACZNIESZ PRZYCIAGAĆ ZAINTERESOWANIE KOBIET
POGŁĘBISZ RELACJE ZE SWOJĄ PARTNERKĄ
ZOSTANIESZ WOJOWNIKIEM MIŁOŚCI


CHIRAG

CHIRAG praktykuje jogę, medytację, szamanizm i tantrę od wielu lat, jest utalentowanym uzdrowicielem. W trakcie podróży do Indii odkrył Tantrę i doświadczył głębokiego duchowego przebudzenia. Jest nauczycielem Tantry certyfikowanym przez światowej sławy mistrzynię tantry, Mahasatvaę Ma Anandę Saritę, która przez 26 lat pobierała nauki tantry u indyjskiego mistyka OSHO.
„Miałem trudne dzieciństwo - we wczesnym wieku zabrano mnie od moich rodziców alkoholików i umieszczono w domu dziecka. Po jakimś czasie dostałem się (razem z moimi trzema braćmi) do księdza i jego żony, którzy nas fizycznie i emocjonalnie wykorzystywali. Mój młodszy brat nigdy nie wyzdrowiał z tego doświadczenia i w wieku 35 lat popełnił samobójstwo w celi więzienia w Ameryce Południowej, po złapaniu go za przemyt kokainy. Moja droga była inna od jego; bez domu lub jakiegokolwiek realnego wsparcia tułałem sie od jednego zajęcia do drugiego, aż wylądowałem bezdomny we Francji. To właśnie tam wstąpiłem do francuskiego pułku spadochronowego Legii Cudzoziemskiej i odsłużyłem 5 lat w Afryce i na Korsyce. Potem zaciągnąłem się do armii brytyjskiej i służyłem w pułku spadochronowym, a po przejściu wyjątkowo trudnego procesu selekcji, w elitarnej jednostce sił specjalnych tzw. 22 Professional Regiment of the Special Air Service ( 22 SAS). Służyłem 6 lat w siłach specjalnych pracując w Irlandii Północnej, Afganistanie, Iraku, na Bałkanach i w Afryce. Wielokrotnie spotykaliśmy śmierć z moimi towarzyszami, doświadczyłem z nimi braterstwa i poznałem przez bezpośrednie doświadczenie, jakie cierpienia może spowodować inny człowiek.
Gdy miałem 32 lat zacząłem medytować i ćwiczyć jogę. Zrozumiałem, że jestem uzależniony i że nie jestem na właściwej drodze dla mnie. Porzuciłem wojsko i po ponad 12 latach praktyk i medytacji, jogi, tantry i szamanizmu, nauczyłem się jak leczyć rany z przeszłości, które powodowały u mnie i u innych, tak wiele cierpienia i bólu. Odkryłem metody leczenia moich uzależnień od alkoholu, narkotyków, cukru, kofeiny, seksu, pracy, sportu - wszelkich nałogów, które powodują cierpienie. Poznałem te metody w trakcie życiowej drogi, poprzez życiowe doświadczenia gdyż tylko dzięki doświadczeniu możemy poznać prawdę. W pracy z moimi grupami dzielę sie doświadczeniem. Przeszedłem sam tą ścieżkę i znam
drogę do pokoju, radości, obfitości i miłości bez poświęcania mojej prawdziwej męskiej obecności. "www.heartchirag.com
Ponadto, ponad 13 lat temu napisałem książkę o życiu we francuskiej Legii Cudzoziemskiej, która została przetłumaczona i wydana w języku polskim:
[link widoczny dla zalogowanych]
Link o 22 SAS : [link widoczny dla zalogowanych]

RELACJE UCZESTNIKÓW PO WARSZTACIE “WOJOWNIKÓW MIŁOŚCI” CHIRAGA W MAJ 2015 (NOWE KAWKOWO):
„Chciałbym z serca podzielić się tym, czego doświadczyłem podczas tych kilku wspólnie spędzonych dni. To było moje pierwsze doświadczenie tego typu pracy i współpracy z mężczyznami - dla mnie pełne otwartości i szczerości. Nie udawałem kogoś kim nie jestem - pozwoliłem sobie na bycie sobą choć momentami stanowiło to dla mnie wewnętrzne wyzwanie. Pozwoliłem sobie na eksperymentowanie i podejmowanie ryzyka zmierzenia się z blokadami, które tkwiły w moim umyśle i znajdowały odzwierciedlenie w ciele. Z ufnością podążałem za Chiragiem, który uczył nas, jak odważnie być obecnym wobec wyzwań, które stają przed nami, jak radzić sobie z trudnymi emocjami, odkrywać własne ograniczenia i docierać do ich źródeł. Podczas kilku wspólnie spędzonych dni, zmienił nieznających się wzajemnie uczestników warsztatu w grupę odpowiedzialnych za siebie, wspierających się towarzyszy. Poprowadził nas z zaangażowaniem i dużą dbałością o szczegóły tworząc bezpieczną atmosferę w grupie. Z dużą ciekawością słuchałem, gdy dzielił się własnym doświadczeniem.Polecam ten warsztat mężczyznom poszukującym w sobie odwagi, szlachetnej siły i męskiej energii oraz tym, którzy chcą się przyczynić by na świecie było mniej nienawiści i ślepej przemocy.(Witek)

"Na męski warsztat „Wojownik miłości” trafiłem niejako z marszu, po zaliczeniu wcześniejszego, warsztatu „Inicjacja mężczyzny”. Kierowała mną zarówno ciekawość, jak i chęć pogłębienia zapoczątkowanych wcześniej procesów.Dzięki warsztatowi uświadomiłem sobie i uwolniłem z ciała „zamrożone” emocje. Oświetlenie snopem świadomości zadawnionych ran i tłumionego strachu spowodowało, ze puściły wszelkie tamy. Zdławiony kiedyś płacz dziecka był przynoszącym ulgę wyzwoleniem.Chirag prowadził nas pewną ręką poprzez przygotowane wcześniej ćwiczenia, techniki i medytacje. Scenariusz warsztatu, jego dramaturgia, podsycały chęć do ćwiczeń. Nauczyłem się efektywnych sposobów radzenia sobie z emocjami, wypróbowałem nowe dla mnie rodzaje medytacji. Poczułem pozytywną stronę męskiej energii i zaakceptowałem moją własną dojrzałą, stanowczą męską siłę. Prowadzący warsztat ma jasną, klarowną koncepcję warsztatu i potrafił ją mistrzowsko urzeczywistnić. To jest trudno ująć słowami, ale przez cały czas warsztatów czułem jego ogromną akceptację i miłość. Chirag brał czynny udział w wielu wspólnych przedsięwzięciach, czy to demonstrując nam coś nowego, czy to angażując się w konkretne ćwiczenie z jednym z uczestników. On był po prostu jednym z nas, rzadko można spotkać prowadzącego tak intensywnie wchodzącego w interakcje z uczestnikami. Uważam również, że nawet zaawansowani w rozwoju mężczyźni znajdą w tym warsztacie wiele dobrego dla siebie. Chirag, dziękuję Ci Bracie, to było jak zerwanie kajdan, poczułem się dumnym, wolnym Wojownikiem."(Tomek)

„Chirag jest naturalnym szamanem i doświadczonym tantrykiem. W trakcie swojej ścieżki życia skonfrontował się ze wszystkimi swoimi traumami, ranami, starymi wzorami i systemami wiary, zmieniając całkowicie swoje życie.
Wydaje się być ogromem ciepłej, silnej i kochającej obecności, nie obawiającej się niczego. Przy jego wparciu, nie ma żadnych granic dokąd można dojść. Chirag trzyma przestrzeń dla poszukiwań i rozwoju w całkowicie ufnej i bezpiecznej atmosferze.
Praca z nim pozwoliła mi dotrzeć w głębokie miejsca, w których nigdy nie byłem wcześniej.”
Warsztat jest tłumaczony z angielskiego na język polski!!

DATA: 9-16.VII. 2016
POCZĄTEK: 9.VII sobota godz. 18 (rozpoczynamy kolacją),
KONIEC: 16.VII sobota, godz. 14 (kończymy obiadem)
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo k. Olsztyna [link widoczny dla zalogowanych]
CENA: 1400 zł oraz koszty pobytu i wyżywienia w Ośrodku
KONTAKT: [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych],
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366
Jacek Towalski 0602219382, biuro: 0662759576
UWAGA: ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek!
Konieczna wpłata zaliczki 500 zł do 5 czerwca 2016 na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z opisem „zaliczka za pobyt 9-16.VII.2016”: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgloszenia uczestnictwa i terminową wpłatę zaliczki.
Zwrot zaliczek: 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu zaliczki nie są zwracane!!

Chirag

Praktykuje jogę, medytację, szamanizm i tantrę od wielu lat, jest utalentowanym uzdrowicielem. W trakcie podróży do Indii odkrył Tantrę i doświadczył głębokiego duchowego przebudzenia. Jest nauczycielem Tantry certyfikowanym przez światowej sławy mistrzynię tantry, Mahasatvaę Ma Anandę Saritę, która przez 26 lat pobierała nauki tantry u indyjskiego mistyka OSHO.
„Miałem trudne dzieciństwo - we wczesnym wieku zabrano mnie od moich rodziców alkoholików i umieszczono w domu dziecka. Po jakimś czasie dostałem się (razem z moimi trzema braćmi) do księdza i jego żony, którzy nas fizycznie i emocjonalnie wykorzystywali. Mój młodszy brat nigdy nie wyzdrowiał z tego doświadczenia i w wieku 35 lat popełnił samobójstwo w celi więzienia w Ameryce Południowej, po złapaniu go za przemyt kokainy. Moja droga była inna od jego; bez domu lub jakiegokolwiek realnego wsparcia tułałem sie od jednego zajęcia do drugiego, aż wylądowałem bezdomny we Francji. To właśnie tam wstąpiłem do francuskiego pułku spadochronowego Legii Cudzoziemskiej i odsłużyłem 5 lat w Afryce i na Korsyce. Potem zaciągnąłem się do armii brytyjskiej i służyłem w pułku spadochronowym, a po przejściu wyjątkowo trudnego procesu selekcji, w elitarnej jednostce sił specjalnych tzw. 22 Professional Regiment of the Special Air Service ( 22 SAS). Służyłem 6 lat w siłach specjalnych pracując w Irlandii Północnej, Afganistanie, Iraku, na Bałkanach i w Afryce. Wielokrotnie spotykaliśmy śmierć z moimi towarzyszami, doświadczyłem z nimi braterstwa i poznałem przez bezpośrednie doświadczenie, jakie cierpienia może spowodować inny człowiek.
Gdy miałem 32 lat zacząłem medytować i ćwiczyć jogę. Zrozumiałem, że jestem uzależniony i że nie jestem na właściwej drodze dla mnie. Porzuciłem wojsko i po ponad 12 latach praktyk i medytacji, jogi, tantry i szamanizmu, nauczyłem się jak leczyć rany z przeszłości, które powodowały u mnie i u innych, tak wiele cierpienia i bólu. Odkryłem metody leczenia moich uzależnień od alkoholu, narkotyków, cukru, kofeiny, seksu, pracy, sportu - wszelkich nałogów, które powodują cierpienie. Poznałem te metody w trakcie życiowej drogi, poprzez życiowe doświadczenia gdyż tylko dzięki doświadczeniu możemy poznać prawdę. W pracy z moimi grupami dzielę sie doświadczeniem. Przeszedłem sam tą ścieżkę i znam drogę do pokoju, radości, obfitości i miłości bez poświęcania mojej prawdziwej męskiej obecności."
Ponadto, ponad 13 lat temu napisałem książkę o życiu we francuskiej Legii Cudzoziemskiej „Żołnierz Legii Cudzoziemskiej”, która została przetłumaczona i wydana w języku polskim.
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - ZDROWA DUSZA RADYKALNE WYBACZANIE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO Strona Główna -> RÓŻNE, CAŁA POLSKA - TERMINY WARSZTATÓW, SPOTKAŃ, SZKOLEŃ ROZWOJU DUCHOWEGO, OSOBISTEGO Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin